Gry planszowe zawsze w modzie ?

Gry planszowe zawsze w modzie !

images3 Gry planszowe zawsze w modzie ?

Myślisz, że w XXI wieku nie ma bardziej atrakcyjnych gier niż te komputerowe? Błąd! W sklepach aż roi się od gier planszowych, wśród których na pewno Ty i Twoja rodzina znajdziecie coś dla siebie. Już same zakupy przyniosą Wam dużo radości! Do wyboru są zarówno tradycyjne „planszówki”, jak i gry, które wymagają strategicznego myślenia – stworzenia osady, zbudowania trasy kolejowej czy uratowania miasta od epidemii. Taka gra potrafi być wyzwaniem nawet dla dorosłego!
images 2 Gry planszowe zawsze w modzie ?
Wspólna zabawa to świetny sposób na spędzanie czasu razem. Twoje dziecko wreszcie zobaczy Cię uśmiechniętą i zrelaksowaną, a Ty dowiesz się, jak radzi sobie z emocjami i nowymi wyzwaniami. Przekonasz się, czy umie grać fair i logicznie myśleć. Jednak najważniejsze, żeby wszystkim udzielił się dobry nastrój.

Gra w domowym zaciszu to dopiero początek fantastycznej przygody. Miłośnicy „planszówek” spotykają się często na wspólną zabawę w kawiarniach i klubach. Wybierzcie się całą rodziną na emocjonującą grę i małe co nieco – dzięki kompleksowej ochronie blend-a-med Complete7 z antybakteryjną pianą, tworzącą się podczas szczotkowania zębów, nie musicie odmawiać sobie słodkich przyjemności! Poznacie ludzi, którzy tak samo jak Wy cenią sobie proste zasady, jasny cel i nieprzewidywalność. Jeden rzut kostką, a tyle zamieszania i śmiechu! Może zorganizujecie turniej drużyn? Zdrowa rywalizacja sprawi Wam dużo radości, a zajęcie miejsca na podium doda pewności siebie. Kto ma wygrać, jak nie Wy!
images 1 Gry planszowe zawsze w modzie ?
Dzięki grom planszowych Twoja rodzina ma okazję, żeby wreszcie pobyć razem – poprzytulać się i pożartować. Po niedzielnym obiedzie nie rozchodźcie się do swoich pokoi, tylko z szerokim uśmiechem rozpocznijcie wspólną przygodę przy stole. Oczywiście pamiętając o tym, by tuż po posiłku starannie umyć zęby pastą blend-a-med Complete7!
www.instytut.pl
—————————————————————————————————————
Gry planszowe są wspaniałym pretekstem do spotkań rodzinnych, cementują rodzinę i dają wiele radości, zarówno dzieciom jak i dorosłym ze wspólnie spędzonego czasu. Takie gry rozwijają u dzieci różne zdolności, zarówno logicznego myślenia jak i percepcji. Dlatego warto grać :-).
Cezar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.