Jak wyleczyć się z miłości…

Jak wyleczyć się z miłości? Jeśli przychodzi Ci na myśl hasło „chciałbym umrzeć z miłości” oznacza to, że miłość do bliskiej Ci osoby jest wielka. Bez względu na to czy twoja miłość jest wielka, romantyczna, szczęśliwa lub nieszczęśliwa, to ból po rozpadzie związku jest bardzo silny. Poniższy artykuł podpowie Ci jak pragnienie miłości ostudzić, odciąć za sobą jej sidła i zacząć życie odnowa.
pobrane1 Jak wyleczyć się z miłości...
Cały świat wali Ci się na głowę, wszystko przestało mieć jakiekolwiek znaczenie, do głowy przychodzą różne dziwne myśli (często samobójcze), wydaje Ci się że to już nigdy się nie powtórzy, że nikomu już nie zaufasz nie pokochasz tak mocno, nikt nie będzie Ci się tak podobał, to szczęście nie jest już dla Ciebie. To już koniec, wszystko przeminęło jak wiatr. Czujesz fizyczny ból w piersiach, łzy same lecą do oczu, a gdy odwiedzisz miejsca w które razem chodziliście albo film obejrzany z nim (nią) to płacz murowany. Jesteś w stanie spełnić każde warunki abyście tylko mogli nadal być razem (błagać na kolanach, zerwać kontakty z najlepszą przyjaciółką (przyjacielem). Jak się pozbyć tego uczucia? Znowu zacząć normalnie żyć? Zapomnieć ale czy to jest w ogóle możliwe?
1 Jak wyleczyć się z miłości...
– Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest wiara, że to przejdzie, przeminie potrzeba tylko trochę czasu. Teraz myślisz, że to nie możliwe, że bez tej osoby nic nie ma sensu, nic się dwa razy nie zdarza. Ale uwierzcie mi czas leczy rany nawet te największe. Może to trwać tygodnie, miesiące a nawet lata. Ale przecież wszystko można znieść. Nie będzie łatwo – nie przejdzie szybko, ale najważniejsze, że to możliwe. I jeszcze kiedyś na pewno będziesz szczęśliwy(a), dojrzejesz do tego, by znowu pokochać.
– Jeśli chcesz naprawdę przez to przejść to podstawą jest zerwanie kontaktów z tą osoba zero spotkań, telefonów, żadnych układów typu „nie jesteśmy już razem ale możemy przecież zostać przyjaciółmi”. To nieprawda, przyjaźń wiąże się ze spotkaniami raz na jakiś czas, telefonami, pomocą w razie kłopotów. to trudne ale to nie jest dobre dla wyleczenia się z miłości. Przychodząc z takiego spotkania wszystko zaczyna się od początku. Musisz wyrzucić go (ją) ze swojego życia.
– Nie zamykaj się w sobie inni chcą Ci pomóc niejednokrotnie sami przez to przeszli i ich pomoc będzie Ci niezbędna w takiej sytuacji. Rozmawiaj, rozmawiaj i jeszcze raz rozmawiaj z rodzicami, rodzeństwem czy przyjaciółmi. Wierzysz w Boga idź do Kościoła módl się jemu możesz powierzyć wszystkie swoje troski, problemy. Rozmawiaj z Nim w modlitwie to pomaga wiara czyni cuda. A Bóg na pewno Cię wysłucha. Płacz nie ukrywaj tego, to pomaga.
– Stosuj się do zasady „MASZ NIE MIEĆ WOLNEGO CZASU”. Tak zaplanuj sobie dzień aby nie mieć czasu na myślenie. Znajdź sobie jakieś hobby, pasje co pozwoli Ci czymś się zająć. Załóż sobie jakiś cel i dąż do niego. Uprawiaj sport – po długim wysiłku nie ma siły na zamartwienie się i płacz. Chodź do kina spotykaj się ze znajomymi. To Ci pomoże z jednej strony nie będziesz miał czasu myśleć o miłości a z drugiej strony nie będziesz wpadał w depresję.
– Kolejną rzeczą są dobre uczynki. Chodzi o to abyś miał poczucie, że jesteś komuś potrzebny, że ktoś Ci jest wdzięczny za coś.Pomagając innym pośrednio pomagasz też sobie.
– Fale. Zastanawiasz się co to takiego? To stany gdy najpierw czujesz, że jest ok, przekonujesz się że nie jesteś taki zły, wmawiasz sobie, że to ta druga osoba więcej straciła. To niezła sytuacja ale pamiętaj że to wraca i wydaje Ci się, że znowu wszystko legło w gruzach. Musisz to wytrzymać z czasem te stany będą coraz rzadsze.
images2 Jak wyleczyć się z miłości...
Po tym wszystkim zapomnisz o tej nieszczęśliwej miłości i na nowo pojawi się światełko w tunelu i znowu obdarzysz kogoś tak wielką miłością a może nawet silniejszą niż ta wcześniejsza.
www.dooktor.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.