Niezapomniane wakacje z rodziną…

Niezapomniane wakacje z rodziną.

th 1 Niezapomniane wakacje z rodziną...

Przed wyjazdem warto zapytać domowników, na co mają ochotę podczas wspólnego wyjazdu. Dzieci najchętniej nie ruszałyby się z plaży, a Ty lubisz aktywny wypoczynek? Wybierzcie nadmorską miejscowość, w której oprócz szerokiej plaży, nie zabraknie ścieżek rowerowych i kortu tenisowego. Dobrze, gdy w miasteczku znajduje się kino albo muzeum. Nawet, jeśli pogoda spłata Wam figla, szeroki uśmiech nie będzie znikał z Waszych twarzy.
Pamiętaj, że nie musicie spędzać każdej chwili razem. Jeżeli masz ochotę na samotne zwiedzanie, zostaw dzieci pod opieką męża i z przewodnikiem w ręku ruszaj do miasta. Członkowie rodziny będą Ci wdzięczni, że do niczego ich nie zmuszasz i z radością powitają Cię po powrocie. Warto jednak pamiętać o wspólnych posiłkach. Jedzenie regionalnych potraw może być dla Was fantastycznym przeżyciem! Nawet, jeżeli zawierają dużo cukrów, dzięki paście blend-a-med Complete 7, która w szybki i łatwy sposób zapewni Ci pełną ochronę jamy ustnej, nie musisz niepokoić się o zdrowe zęby Twoich najbliższych.
th 3 Niezapomniane wakacje z rodziną...
Na wakacjach zapominasz o codziennych zmartwieniach, nie musisz wcześnie wstawać, jesteś zrelaksowana – Twoje dzieci też to kochają! Nareszcie macie okazję, żeby przytulać się i śmiać do woli. Nie pozwól, by cokolwiek popsuło Wam nastrój. Zabierz z domu okulary przeciwsłoneczne, kremy z filtrem, czapkę z daszkiem – w ten sposób ochronisz swoją rodzinę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Pamiętaj też o szczoteczce i paście do zębów – codzienna higiena jamy ustnej to podstawa, nawet na wakacjach! Pasta blend-a-med Complete 7 ułatwi Ci to zadanie, ponieważ jej formuła zmienia ją w antybakteryjną pianę, docierającą nawet do trudno dostępnych miejsc, zapewniając jeszcze lepszą ochronę jamy ustnej.
Najwspanialsza pamiątka z wakacji? Zdjęcia! I to nie tylko te pozowane. Uwiecznij budowę zamku z piasku czy radość ze zdobycia górskiego szczytu. Gdziekolwiek się wybierzecie, dzięki blend-a-med Complete 7, Wasz piękny uśmiech wyrazi, jak fantastycznie jest spędzać wakacje z rodziną!
www.instytut.pl
th 22 Niezapomniane wakacje z rodziną...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.