PUNT…najlepsze wakacje na wodzie :-).

PUNT Najlepsze wakacje na wodzie :-).
Założona w 1996 roku firma PUNT jest jedną z pierwszych Agencji Czarterowych w Polsce. Wiodącą pozycję na rynku zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu żeglarskiemu i turystycznemu swoich pracowników oraz rzetelnej i profesjonalnej obsłudze klienta.
PUNT organizuje czartery jachtów żaglowych na ciepłych wodach – oferta obejmuje wszystkie liczące się akweny czarterowe od Europy, po kierunki egzotyczne, takie jak Tajlandia, Seszele, Karaiby czy Polinezja. Firma gwarantuje udane wakacje opierając swoją ofertę jedynie na sprawdzonych, zagranicznych armatorach, którzy zapewniają wysoką jakość jednostek oraz sprawny i kulturalny serwis przed, w trakcie i po czarterze.
Od 2003 roku oferta firmy poszerzyła się o rejsy barkami turystycznymi – wczasy na wodzie przybliżające kulturę i kuchnię odwiedzanych regionów Europy. Od niedawna barki turystyczne można również wynająć w Polsce. Czarter barki turystycznej odbywa się bez uprawnień! Informacje o wakacjach na barce prezentowane są na portalu www.barki.pl.
W sezonie 2010 firma PUNT stała się właścicielem nowego jachtu Delphia 47 s/y Jam Session. Organizowane są na nim rejsy stażowo-turystyczne dla wymagających żeglarzy, którzy szukają ciekawych akwenów i cenią komfortowe warunki na jachcie. Skipperzy prowadzący rejsy na Delphia 47 s/y Jam Session, to osoby zawodowo związane z żeglarstwem morskim o wysokiej kulturze osobistej i bogatym doświadczeniu żeglarskim.
nasze barki banner PUNT...najlepsze wakacje na wodzie : ).
WAKACJE NA BARCE – NOWY SPOSÓB NA AKTYWNY WYPOCZYNEK
Z dala od wydeptanych tysiącami stóp szlaków turystycznych i zatłoczonych kurortów. Ta coraz bardziej popularna w Polsce forma wypoczynku umożliwia dotarcie drogami wodnymi do wyjątkowych zakątków Europy. Zmieniające się piękne krajobrazy, kontakt z naturą, pokonywanie śluz i tuneli, zabytkowe miasteczka, piwnice lokalnych win przy szlaku…
Pozdrawiam i zapraszam…
Łukasz Żylik
PUNT Czartery jachtów
i barek turystycznych
0-22 446 83 80
www.punt.pl
www.barki.pl

—————————————————————————————————
Ja ze swojej strony gorąco polecam skorzystanie z usług tego czarteru :-).
Cezar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.