Wkrótce ich poznamy.

Przypadek w Roswell i sprawa kręgów w Wylatowie mogą wkrótce nabrać nowego znaczenia. W sieci krąży właśnie najnowsze wideo Anonymous, w którym członkowie organizacji przekonują, że NASA wkrótce poinformuje nas o istnieniu inteligentnych form życia poza kulą ziemską. Przeczytajcie, jakie mają dowody.
– Inne planety wykształciły inteligentne formy życia na długo przed Ziemią – twierdzą hakerzy ze słynnej grupy Anonymous, powołując się na spenetrowanie komputerów amerykańskiej agencji kosmicznej NASA.
Hakerzy twierdzą też, że dowodów na to, iż ludzie zdążyli już nawiązać kontakt z pozaziemskimi cywilizacjami, jest wiele. Wśród nich słowa członka NASA, który miał stwierdzić, że „jest na granicy przyznania, że inne inteligentne formy życia istnieją poza ziemskim układem”. Anonymous podkreślają też, jak bardzo w ciągu 25 lat poszerzyła się nasza wiedza na temat kosmosu – ćwierć wieku temu nie zdawaliśmy sobie sprawy z istnienia planet podobnych do Ziemi, dziś znamy ich ponad 4 tys. Jak zapewniają, naukowcy na pewno nie poprzestaną na tych odkryciach.

Członkowie organizacji twierdzą też, że na komputerach NASA można już znaleźć zdjęcia będące dowodem na istnienie nowych, niedawno odkrytych form życia. Kolejnym krokiem ma być według nich poinformowanie o tym opinii publicznej. O tym, że ludzie nie są jedyną inteligentną formą życia we wszechświecie, przekonany jest także astrofizyk i kosmolog Stephen Hawking, który wielokrotnie podkreślał, że powinniśmy być przygotowani na próbę kontaktu ze strony cywilizacji pozaziemskich.
Anonymous jest jedną z najsłynniejszych obecnie grup hakerskich. Tworzą ją internetowi aktywiści sprzeciwiający się m.in. ograniczaniu wolności obywatelskich, korupcji, konsumpcjonizmowi i cenzurze. Na swoim koncie mają włamania na strony bułgarskiego rządu, CIA, scjentologów i wiele innych. W 2012 roku magazyn „Time” zaliczył ich do 100 najbardziej wpływowych osób na świecie. Trzy lata później wypowiedzieli wojnę ISIS, zamykając konta twitterowe należące do terrorystów i publikując ich prywatne dane.
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/nauka-i-technika/nasa-wkr%C3%B3tce-poinformuje-o-istnieniu-kosmit%C3%B3w/ar-BBDeUVy?li=AAaGjkQ&ocid=spartandhp